Álarcba bújtam – fotópályázat

JÁTÉK

Bizonyára sokan öltöztettétek tigrisnke, királynőnek, de akár Pókembernek is gyerekeiteket a farsangi bulikon. KÉszült helyes fotó?

Töltsétek fel a gyerköcök farsangi jelmezes, álarcos fotóját a felelős szülők iskolája facebook profilra és szavazzunk, barátokat, családot bevonni ér:-) Figyelem , kizárólag, a facebook profilt és a képet külön lájkoló szavazatok érnek.

1. hely családi – Tropicarium belépő

2. hely családi lovaglás Vérteslovason

3. hely Verdás vagy hercezgnős fejlesztő, foglalkoztató füzetek csomag

A játék március 1-ig él. Eredményhirdetés szintén a facebookon.