Az elengedés gyakorlata

Az elengedés gyakorlata

Fontos segítség, amikor veszteség ér bennünket…
tapolyai_elengedesVeszteségeink feldolgozása – nem könnyű feladat. Amikor valami fontos megváltozik az életemben, és kénytelen vagyok továbblépni, hiszen az élet nem áll meg.Nem maradhatok meg a sebeimben, mert akkor az az egész jövőmet beárnyékolja. Hogyan tovább egészségesen?.. Akár egy válás, szakítás, vagy egy gyászesemény feldolgozása nehéz folyamat,de tanulható! Az ÉLetKatedrális neves szakembere, Tapolyai Emőke executive coach és pszichológus  segítségével választ kapunk arra is, hogy ezekből a fájdalmas élethelyzetekből hogyan lehet megerősödve továbblépni.
Jegyek kaphatók az ismert jegyirodákban (jegy.hu, ticketexpress.hu)
  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.