Az első 1000 nap – szakértők a GRUNDon

Kiállítói bemutatkozás a GRUNDon a Családi pihegőben – május 11.

first1000_LAz első 1000 napban a gyermekek egész életüket meghatározó fejlődésen mennek át. A terhesség ideje alatt magzatként, majd életük első éveiben szervezetükben soha meg nem ismételhető minőségi és mennyiségi változások történnek. Az első 1000 nap program keretében szakértőinkkel, Dr. Nádor Csaba neonatológussal és védőnővel beszélgethetnek  a látogatók a babatervezéstől a születésig tartó időszakról a  szoptatás fontosságáról, gyermekeik egészséges étrendjéről, és az egyéves kor utáni helyes táplálásról. A programhoz elsőként csatlakozott a GRUND szervezője a Felelős Szülők Iskolája.