Edd magad okosra!

sülthús spárgával és szósszal

Edd magad okosra!

Mezei Elmíra bemutatója a paleolit táplálkozásról

Paleolit táplálkozás, de mit is rejt pontosan ez a trendi fogalom? Életmód, receptek, avagy? Mezei Elmíra elismert paleolit táplálkozási tanácsadó, aki Szendi Gáborral szorosan együttműködve, közös könyvet írt, majd ma már főzőtanfolyamokon és egyéb alkalmakon ismerteti és szerettei meg az egészséges táplálkozást az érdeklődőkkel. Finom, egészséges és értékes anyagok és azok élettani hatásairól is szó lesz ezen az előadáson.

Kedvcsináló receptek, információk a paleolit táplálkozásról:

Paleo beigli

Elmira paleo konyhája

Előadás időpontja:

Mezei Elmíra – Edd magad okosra!

2013. Február 02. 17.00, IBS Színpad (Bp. II. ker. Tárogató út 2-4.)

jegyvásárlás:  www.jegymester.hu

Felelős Szülők Iskolája
  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.