Csernus két felvonásban

Csernus két felvonásban

dr. Csernus Imre: 1.: Önismeret=párkapcsolati siker

dr. Csernus Imre: 2.: Boldogság titkai

A lélekbúvár pszichiáter népszerű előadásai folytatódnak a Felelős Szülők Iskolájában

A népszerű pszichiáter Csernus doki 2013 elején két alkalommal is vendégeskedik a Felelős Szülők Iskolájában, Önismeret = Párkapocslati siker és Boldogság titkai című előadásaival. A programok önálló estként és előadásként is értelmezhetőek, mégis, mindkét dózis , egymást követő adagjaként  javasoljuk fogyasztani az önmegismerés helyes útját keresőknek. A pszichiáter által tartott kegyetlen tükör segítséget nyújt önmagukat elfogadásához vagy épp megváltoztatásához , az áhított harmónia, lelki béke megtalálásához. dr. Csernus Imre előadásaiban ezúttal a párkapcsolati síkot, majd – talán kicsit erre is építve – a boldogság titkos receptjeit keresi, kutatja Velünk együtt.

“A fájdalommal történő tudatos konfrontálódás nélkül nem lehetünk igazi felnőttek, a felnőttség nélkül pedig nem válhatunk jó szülőkké. Ahhoz, hogy boldog legyen gyermekünk, konzekvensen kell felelősséget vállalnunk” – vallja Csernus Imre.

Előadások:

Dr. Csernus Imre – Önismeret=párkapcsolati siker
2013 Január 31. 19.00, IBS Színpad (Bp. II. ker, Tárogató út 2-4.), jegyár: 2900Ft

Dr. Csernus Imre – Boldogság titkai
2013 Március 7. 19.00, IBS Színpad , jegyár: 2900Ft (EZ A HELYES ÚJ IDŐPONT)

Jegyvásárlás: www.jegymester.hu , 06/203507356,