Szánjunk egy napot a lelkünk egészségére!

A PszichoFeszten több mint 30 szakemberrel, izgalmas előadásokkal és beszélgetésekkel, fejlődést segítő workshopokkal vár a HVG Pszichológia.

Szeptember 20-án vár a PszichoFeszt, szentelj egy napot a pszichédnek! Az egész napos eseményen feltérképezzük a lelki egészség és jóllét szinte minden területét, a személyes fejlődéstől a családi viszonyokon, gyereknevelésen át a karriertervezésig. Hatékony módszereket sajátíthatsz el, amelyek támogatják az alkalmazkodást szélsebesen változó világunkban, fejlesztik a lelki rugalmasságot, hogy ellenállóbb lehess, és segítenek legyűrni a mindennapi stressz okozta szorongást. A programon olyan szakemberekkel találkozhatsz, mint Dr. Kapitány-Fövény Máté, Dr. Belső Nóra, L. Stipkovits Erika Dr. Koltai Mária, Czecz Fruzsina vagy Szél Dávid – a lista, amelyet itt tudsz végigolvasni még nem teljes, de folyamatosan bővül!

Egy kis ízelítő a programból:

A nagyteremben 3 szekcióban 16 előadást hallgathatsz meg, amelyek után biztosan jobban, szabadabbnak és tudatosabbnak érzed majd magad.

A szemléletváltás, a rugalmasság, a reziliencia és a boldogság kérdéseit feszegető Napról napra jobban érzem magam szekcióban a mentális erősségek felfedezésére inspirálunk, és a kiegyensúlyozottabb, boldog élet elérésének lépéseit kutatjuk. A Napról napra szabadabb vagyok szekció a személyes viszonyoké és a családé, ahol többek közt a transzgenerációs minták és a személyes traumák jelenbeli, tudatos és tudattalan hatásainak megyünk utána. A Napról napra tudatosabban élek szekció az önértékelés, az önszeretet és a belső béke fontosságát hangsúlyozza, amelyek szükségesek ahhoz, hogy elfogadóan, nyitottan álljunk a kihívásokhoz.

A kisterem előadásai a gyakorlatias megközelítéseket erősítik. A Tudatos Szülőség szekció az újító szándékú, de egyszerűségre törekvő nevelési technikákra és a gyermekkori fejlődés támogatásának lehetőségeire összpontosít. A Tudatos Karrierépítés előadásai segítik, hogy önismeretünk fejlesztésével kiteljesedhessünk a munkánkban, valamint azt, hogy munkatársként, csapattagként, vezetőként támogató közeget hozzunk létre.

A Tudatos Életmód szekció testi és lelki egészségünk összefüggéseit világítja meg, valamint néhány, manapság egyre gyakoribb étkezéssel kapcsolatos kérdés pszichológiai hátterét mutatja be.

A Tudatos (ön)Elfogadás szekcióban a terület szakértői az LMBTQ-emberek legégetőbb pszichés kérdéseiről – köztük például az addikció és az átnevelő terápiák veszélyeiről, illetve a fiatalok mentális egészségéről beszélnek.

Önismereti, karriertervező és reziliencia workshopjaink azonnali, gyakorlati támogatást nyújtanak konkrét kérdésekben.

A PszichoFeszt szakmai hátterét a HVG Extra Pszichológia magazin és a HVG Könyvek szerkesztői, szakértő szerzői biztosítják.

Szánjunk egy napot a lelkünk egészségére!

Időpont: 2024. szeptember 20.

Helyszín: Budapest, UP Rendezvénytér

A részletes programot itt találod:

Pszichofeszt

Jegyvásárlás ITT.