HVG Könyvek a Grundon

HVG Könyvek a Grundon

Kiállítói bemutatkozás a GRUNDon  – május 11

agymenokAzok a gyerekek, akik a HVG Könyvek Junior Okoskönyvein vagy az Agymenők kártyacsomagjain keresztül ismerkedhetnek meg a tudományokkal, azok nem vesztik el a lelkesedésüket és az érdeklődésüket, sőt, újabb kérdéseket tesznek fel a világ működésével kapcsolatban.

Készültünk néhány okos „nevelős” könyvvel az anyukáknak is.

Szeretettel és 30% kedvezménnyel várunk a standunkon!

 

https://www.hvgkonyvek.hu/

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.