Ismét Kemencés Fesztivál Vérteslovason!

kemencesfesztkepImmáron 4. alkalommal kerül megrendezésre május 4-én a Vérteslovas Kemencés Fesztivál, mely egy aktív, gazdag tartalmú családi nap, aprókat s nagyokat szórakoztató, koncertekkel, mesejátékkal, népi mesterségekkel, egész nap suttogó lovaglással, helyben sütött házias étkekkel, roppanós kürtöskaláccsal, kemencés lángossal…  Miután a fesztivál egy csodás jeles napra esik, így az édesanyáknak külön meglepetéssel készülünk!

Programok: 100 Folk Celsius élő koncert, egész nap lovaglás, suttogó lovasbemutatók, pusztabusz, legelőmustra, barantás küzdőverseny, meseszínház, interaktív gyerekműsorok, spontánszínház, meseolvasó kuckó, táncház, kézművességek, népi mesterségek, kalandparkban 3D karika, bungee trambulin, floorball, mászófal, valamint játékos sorversenyek, vértesboglári tűzoltókkal fecskendőlövészet, szénabála célba dobó, jó idő esetén fürdőruha beavató kölyökstrand, interaktív környezetóra, közös kemencés kelt tészta gyúrás-sütés-falás, kisebbeknek kistrambulin, homokvárépítés, örömfakasztó tombola, színező galéria, elvonulni szándékozóknak csocsó, biliárd, léghoki, házias étkek: Zoli pék mennyei kemencés lángosa, Laci bácsi verhetetlen üstben főzött gulyáslevese, a tűzoltók és asszonyaik frissen sütött, roppanós kürtőskalácsa, e jeles napon édesanyáknak szívből jövő, szerény, illatozó meglepetés, gyerekeknek visszaváró búcsú ajándék, s hogy az apukák se maradjanak otthon, díjakat nyert, kézműves, csapolt, zámolyi világos és barna sör.

Tavalyi fesztiválról kedvcsináló klipek: itt

Ilyen volt a 2013-as Vérteslovas Kemencés Fesztivál: itt

Árak:

Belépőjegy ára: 2000 Ft/fő

Előreutalással, 60%-os kedvezménnyel: 800 Ft/fő.

A kedvezményes jegyek itt igényelhetők: info@verteslovas.hu, vagy megvásárolhatóak: itt

2 éves kor alatt a belépés ingyenes!

A parkolás ingyenes!

A  Fesztivál ideje alatt, kutyus Vérteslovasra nem hozható!