Jelmezes buli a cápák között!

Jelmezes buli a cápák között!

Farsang a Tropicariumban!

Február 24-én, vasárnap a teljes jelmezben – és fizető felnőtt kíséretében – érkező 14 év alatti gyerekek ingyen jöhetnek meglátogatni a cápás állatkert lakóit. A Tropicarium bejáratánál ugráló asztal várja e nap a gyerekeket, ahol egy hostess lefényképezi a jelmezeseket, majd a képeket a Facebookon megszavaztatjuk és a legszebb, legmókásabbnak ítélt jelmez tulajdonosa egy “állati jó” ajándékcsomagot kap, míg a kreatív szülőket pedig odaadó, saját kezű jelmezkészítésükért a Felelős Szülők Iskolája különdíjként saját előadásaira szóló belépőjegyekkel jutalmazza.

 

 

Gyerekrajz elemzés és Kisvakond játszókuckó a Felelős Szülők Iskolájával!

Nemcsak az álarc, de a kézmozgás, a kézírás is sok titkot rejt, beszédes annak , aki ismeri a gyermeki kifejező eszközöket, színeket, vonalvezetést… A Felelős Szülők Iskolája pszichológusa, Lőrincz Orsi gyerekrajz elemzés keretében  örömmel elmondja véleményét a helyben készülő családrajzokról. Amíg a szülők okosodnak, addig a jelmezes gyerekek fotózkodhatnak a Kisvakonddal, készíthetnek könyvjelzőt vagy kifestőt! Tombolát mindenki kap, aki résztvesz a játékokban!

A helyszínen készült Kisvakondos képeket a Felelős Szülők Iskolája közösségi oldalán megtaláljátok, a legnépszerűbb Móra könyvet nyer!

Aki biztosra akar menni, a helyszínen kedvezményesen veheti meg a legkedvesebb Móra könyveket, akár a Kisvakondról, akár Janikovszky Évától!

Szeretettel várunk!

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.