Miről olvashatsz a Nők Lapja Iskolaválasztó különszámában?

Miről olvashatsz a Nők Lapja Iskolaválasztó különszámában?

noklapja_iskolakepÓriási körültekintéssel készült el a legújabb, Nők Lapja Iskolaválasztó különszám, mely nemcsak a középiskola előtt állók választását szeretné segíteni, de igyekszik minél árnyaltabb képet adni a tanítás jelenlegi helyzetéről is.

Ha fellapozzátok a magazint, a 150 legsikeresebb középiskola listája mellett olyan témákról is olvashattok, melyek segíthetnek meghozni azt a döntést, ami a gyerekek életét 4, 6 vagy 8 évig alapvetően meghatározza a későbbiekben.

Kiderül, valóban szükség van-e diplomára, illetve az is, hova mehet tovább a diák az alternatív iskolákból. Az iskolapszichológusokkal folytatott beszélgetésből azt is megtudjuk, mivel fordulnak hozzájuk a gyerekek, illetve a túlterheltség témakörét is körbejárja a magazin egy cikk erejéig.

Diákokat kérdeztek arról, vajon milyen középiskolát választanának, ha teljesen önállóan döntenének a kérdésben, iskolaigazgatóktól próbálták megtudni a sikeres középiskolák titkát. Ezen felül Rácz Zsuzsa véleményét is megtaláljátok a lap hasábjain, akárcsak az interjút Vekerdy Tamással, aki az iskolai témákban megkerülhetetlen szakembernek számít.

További hasznos információkért és érdekességekért irány az újságárus!

Felelős Szülők Iskolája
  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.