Móra könyvkuckó a GRUNDon

Kiállítói bemutatkozás – GRUND, Táborexpo, május 11.

P1160692Szerezzétek be a vakáció legjobb könyveit nálunk! A Móra Kiadó klasszikus és kortárs, ismeretterjesztő, szépirodalmi és kreatív könyvek széles választékával, tavaszi újdonságaival és persze 20% -os árengedménnyel várja a 0–18 éves betűfalókat. A stand melletti kreatív sarokban elkészíthetitek kedvenc mesefiguráitokat, színezhettek, vághattok, kis bábokat készíthettek. Fotófalakkal is készülünk, ha kedvenc mesefigurád „bőré”-be akarsz bújni, úgyhogy hozzatok fényképezőgépet, fotózzatok, és küldjétek be nekünk a jatek@mora.hu címre. A kedvenc fotónkat ,,elkövető” színházjegyet nyerhet. VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRUNK benneteket!

www.mora.hu