Müller Péter Szeretetkönyve színpadon!

szeretetkonyv_140_resizeOktóber 15-én este mutatja be a Spirit Színház új színháztermében, a Müller Péter örökzöld könyvéből készített zenés színházi előadást. A Spirit Színház „Lélek és Irodalom” estjei könyvadaptációkból összeállított különlegességek. A Szeretetkönyv sok embernek nyújtott eddig fontos útmutatót és sokakat tanított meg a szeretet erejére. A színpadi játék egy színésznő sorsán át ismertet meg hétköznapi nyelven a szeretet különböző formáinak fontosságával.

Müller Péter az írja: “A szeretetről beszélni egyedül nem lehet. Csak együtt.”
A szeretet a legnagyobb szavunk. Minden örömünk és gondunk mögött ez az egyetlen szó rejlik. Müller Péter szól a szerelemről, a barátságról, a női és a férfisorsról, a párkapcsolatról, a szexualitásról és a magányról, társunk elvesztéséről, a saját lelkünkkel való barátságról, az öregségről, a családról, a gyermeki és az anyai szeretetről, korunk érzelmi zűrzavaráról s az elmúlhatatlan égi szeretetről.

Papadimitriu Athina, az est előadója: „A népszerű könyvből készült darab zenés monológ a szeretet fontosságáról, színház arról, amire mindannyian szomjazunk. Az előadás nem pusztán őszinte önvallomás, gazdag tanítás, de társkeresés is: a néző szeretetét keresi és szeretni segít. Ezen az úton társam Kutik Rezső gitárművész, akivel közös dalainkból válogattunk erre az estre.”

www.spiritszinhaz.com