Nyereményjáték – wellness és kultúra

uszoda

Nyereményjáték – wellness és kultúra

Mi kellhet ahhoz, hogy valóban jól induljon az Új Év, leginkább szerencse!

Nos, hát próbáljon szerencsét, kényeztető hétvége a Martfű SPAban két személy részére január első hétvégéjén.

A kultúrális ínyencségről pedig közel kétszáz táncos és zenész gondoskodik, a Magyar Tánckoncert című ősbemutató keretében.

A játékban január 2-án éjfélig lehet részt venni!

BOLDOG ÚJ ÉVET és SOK SZERENCSÉT!

játékról itt: http://www.facebook.com/#!/pages/Felel%C5%91s-Sz%C3%BCl%C5%91k-Iskol%C3%A1ja/124802130951119