Okos karácsonyi ajándék – MTV Ma reggelben a Tudatos Szülők Iskolája

Tibenszky Moni Lisa, a Tudatos Szülők Iskolájának egyik alapítója és Lukácsházi Győző, tubaművész, a Bonbon Matinék szülő atyja volt vendége az MTV Ma reggel c adásának, december 19-én, aranyvasárnap.

Okos karácsonyi ajándékról, azaz a 2011. január-februári bérletről, gyermeknevelési, babavárási előadások témájáról és magáról a kezdeményezésről beszélgettek.

Tekintsenek bele itt:

Minden kedves látogatónknak és barátunknak Kellemes Ünnepet kívánunk!