Olvasásnépszerűsítési akciót indítunk tagjainknak! 1 lájk = 1 könyv

lány fekszik a fűben egy könyvvel

Olvasásnépszerűsítési akciót indítunk tagjainknak! 1 lájk = 1 könyv

2012 tavaszán közel kétezer könyv kiosztását tervezi a Felelős Szülők Iskolája 

Lexikonok, szépirodalom, novellák, szótárak és még sok különböző műfajú könyv képezi annak a közel kétezer könyvnek a listáját amit az idén 2 éves Felelős Szülők Iskolája tudományos, szakmai előadások, szabadegyetemek és családos találkozók keretében ingyenesen oszt szét 2012 tavaszán tagjai körében.

Iskolánk mottója – Hogyan neveljünk BOLDOG gyerekeket? – de előadásaiban nemcsak az egészséges és boldog gyermeknevelés témája, hanem a harmónikus család modell megismerése, kialakítása és az önképzés is kiemelt szerepet játszik. A Felelős Szülők Iskolája akciójával szeretnénk főként a fiatalok figyelmét felhívni az irodalom értékeire,  a kultúra fogyasztásra, a minőségi és hasznos szabadidő eltöltésre.

Az ingyenes könyvosztási akciót az IBS-ben minden előadásunk előtt és társrendezvényeken egyaránt megtalálják a leleményesek. Mindenki kaphat egy saját maga választott ajándékkönyvet! Nincs más teendő, mint a Felelős Szülők Iskolája szervezetét népszerűsíteni a közösségi médiában, egy tetszik és egy megoszt gombbal és utána elsétálni egy előadásunkra a könyvért.

A könyvakcióhoz kapcsolódó új tagjaink az info@fszi.hu-ra írjanak!

 

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.