Ötödszörre is Pozsonyi Piknik

programajánló

2013. augusztus 31. szombat

pozsonyipiknikA Pozsonyi Piknik Egyesület idén is megrendezi Újlipótváros ünnepét, a Pozsonyi Pikniket. Az idei rendezvény nemcsak azért különleges, mert immár ötödik alkalommal látjuk vendégül egymást a Pozsonyi úton és környékén, hanem azért is, mert kiderült: kinőttük az eddigi helyszínt, így ezúttal a Jászai Mari tértől egészen a Szent István parkig tart majd a mulatság.A Piknik időpontja: 2013. augusztus 31. szombat. Fókuszban a színházak. Piknik-rendezvények: gyerek utca, pozsonyi kifli sütő verseny, jótékonysági bazár.

Csak emlékeztetőül: az első Pikniken, 2009-ben csaknem ötezren, a tavalyin már több mint húszezren vettek részt. Színpadunkon fellépett többek között Básti Juli, Bíró Eszter, Bródy János, Dés László, Dunai Tamás, Hernádi Judit, Gálvölgyi János, Bálint András, Kern András, Heilig Gábor, Kulka János, Lukács Sándor, a Budapest Klezmer Band, a Vígszínház társulata és még sokan mások.

A mostani Piknik elsősorban a színházakról szól. Ezúttal két nagyszínpadon és egy gyerekszínpadon szórakoztatják majd a közönséget a fővárosi társulatok. E mellett lesznek a már megszokott, sikeres Piknik-rendezvények: gyerek utca, pozsonyi kifli sütő verseny, jótékonysági bazár. A városrész legjobb éttermének idén rangos szakmai zsűri ítéli oda a Piknik Csillagot.

Fontos információ, hogy idén a rendezvény mind a két végén, a Jászai Mari térnél és a Szent István park előtt is állítunk színpadot, és mind a két színpadon folyamatosan lesznek produkciók.

Azoknak akik standot szeretnének foglalni!

A Piknik térképét és minden fontos információt megtalálnak a Piknik Facebook oldalán: Tessék ide fáradni!