OVISULI és partnerei – Rocksuli és Messzehangzó Alapítvány – is a Grundon

OVISULI és partnerei – Rocksuli és Messzehangzó Alapítvány – is a Grundon

Kiállítói bemutatkozás a GRUNDon a Családi pihegőben – május 11.

HiResAZ OVISULI fejlesztő központokban Budapest több pontján foglalkozásokat, tanfolyamokat, nyári táborokat szervezünk 4-7 éves gyermekek számára.

Iskola előkészítő foglalkozásokkal, Angol anyanyelvi tanárral és Angol Napközivel, Német órával, Drámával, Logopédiával várjuk a kicsiket és a kicsivel nagyobbakat. Ezen szolgáltatásokkal jelentős sikereket értünk el a gyermekek felkészítésében, az olyan kiemelt iskolák számára mint a két tanítási nyelvű iskolák vagy a gyakorló iskolák.

Az Ovisuliban pedagógusaink több évtizedes tapasztalattal rendelkeznek. A kicsikkel szakképzett óvónő foglalkozik, a nagyobbakkal pedig már tanító néni.

Jól megközelíthető helyen, jó parkolási lehetőséggel, tömegközlekedési csomópontnál találhatóak az OVISULI központok Zuglóban, Belbudán, Újbudán, Csepelen és Újpesten. Nálunk biztonságos, esztétikus környezetben tanulhatnak, fejlődhetnek a gyerkek délelőtt vagy délután, tanfolyamjaink keretein belül.

Stratégiai partnereink a Messzehanzgó Alapítvány és a Rocksuli Budapest.

Fejlesztjük a gyermekeket az alábbi témakörök szerint:

Angol anyanyelvi környezetben a gyermek a mindennapos tevékenysége során tapasztalja meg a nyelv(tanulás) egyszerűségét és használja is bátran rövid idő alatt.

A játékos foglalkozés során az alapszavak, mondatok, észrevétlenül rögzülnek.

A barátságos és interaktív környezetben a gyermekek tudása hihetetlen mértékben fejlődik. Ezt biztosítja heti 2×2 óra Angolnapközi Zuglóban.

Német óra játékosan, mondókákkal, versekkel, énekekkel készíti fel a gyermeket a nyelv értésére és használatára.

Dráma órán a meséké a főszerep. Meselények, tündérek, hercegnők birodalma ez, ahol a meséket hallgatva, eljátszva, és újramesélve éljük át, hogy az igazság és a jó mindig győz. Gazdagabb szókincs, gazdagabb fantázia, óriási kommunikációs fejlődés az eredménye a dráma oktatásnak!

A Kisiskolás gyermekeknek Tanulószoba foglalkozásainkkal szeretnénk az eredményes tanulást biztosítani, ahol szaktanár foglalkozik a gyermekekkel.

Táboraink 4-15 éves gyermekek érdeklődésére tarthat számot.

A Rock Tábor egyedi Budapesten és a Kaland Tábornak sincsen párja. Ezen táboraink a nagyobbaknak, míg a Kézműves és a Krimi Tábor a legkisebbeknek is szólnak.

A Rocksuliban az oktatás féléves rendszerű, így hasonló a hagyományos iskolákhoz. A foglalkozások kis csoportokban (2-3 fő) történnek 60 perces órában, illetve egyéni óra esetén 45 percben, heti egy alkalommal. Emellett nagyon fontosnak tartjuk, hogy az órán megszerzett ismereteket zenekari gyakorlat formájában ki is próbálhassa mindenki, aki elsajátította a szükséges alapokat. 

Az iskolán belül szervezünk olyan alkalmi zenekarokat, amelyek megtanulnak előadni valamilyen dalt. Ezeket a produkciókat a félévi, illetve az év végi koncerteken bemutatják a nagyközönségnek.

A gyerekek a Rocksulit tábor formájában is kipróbálhatják, nincs unalmas szolfézs óra, csak gitározunk, dobolunk, zongorázunk és a végére még is egész jól megtanulunk hangszeren játszani. Az egy hét során napi 2 óra aktív zenetanulással és zenekari gyakorlattal pénteken egy kisebb koncertig jutunk. Várjuk tudásszinttől függetlenül (teljesen kezdő is jöhet) pop-rock zene iránt érdeklődő gyerekeket!

további információ az Ovi suliról  itt

további információ a Rocksuliról itt

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.