A nyelvtanulást nem lehet elég korán elkezdeni! – Katedra a Grundon

A nyelvtanulást nem lehet elég korán elkezdeni! – Katedra a Grundon

Kiállítói bemutatkozás a GRUND,  Táborexpo – május 11.

suti es tarsaiPiacvezető nyelviskolaként fontosnak tartjuk, hogy a gyermekek minél hamarabb megismerkedjenek az idegen nyelvekkel, hiszen a gyermekkorban megkezdett tanulási folyamat a jövőben kamatozik, jelentősen megkönnyítve a boldogulást az életben. Jelmondatunk: sikeres nyelvtanulás, sikeres élet! Lefordítva a gyermekek nyelvtanulására: minél hamarabb kezdjük, annál jobb!

A Grund Fesztiválon – a Felelős Szülők Iskolájával kötött stratégiai együttműködésünk részeként – bemutatjuk azokat a nyelvtanulási lehetőségeket a szülők számára, melyek segítségével a gyerekek már kicsi korban megszeretik az idegen nyelveket. Standunkon bemutatkozik a Katedra Nyelvi- és Sporttábor, valamint Kids & Teens nyelvoktatási programunk.

Nyelviskolánk a nyár folyamán már 11 éve rendez nagy sikerrel nyelvi- és sporttábort 7-14 éves gyermekek részére Budapesten. A turnusokat hetente indítjuk június 23-tól folyamatosan. A tábor egész napos elfoglaltságot jelent, teljes ellátással, 4 nyelvórával, illetve 4 óra sportoktatással vagy szabadidős foglalkozással.

A tábort követően a nyelvtanulás folytatható Kids & Teens programunk keretében, ahol angol és német nyelvtanfolyamokat kínálunk gyermekek részére. Saját fejlesztésű, 4-15 éves gyermekek számára ajánlott egyedülálló nyelvi programunk segítségével már kis korban megszerettethető a nyelvtanulás. Legfontosabb célunk, hogy a diák a lehető leggyorsabban aktív használója legyen az idegen nyelvnek, valamint a tanulási folyamat során személyisége is gazdagodjék. A diákok érdeklődési körét és világról szerzett tapasztalatait figyelembe véve, játékos, kreatív feladatsorokon keresztül, életszerű szituációkban, a sikerélmény biztosításával sajátíttatjuk el a gyermekekkel az idegen nyelvet.

További információk: http://bit.ly/1roGsSI

Felelős Szülők Iskolája
  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.