Piatnik társasjáték nap a Csokonai Művelődési Házban

Piatnik társasjáték nap a Csokonai Művelődési Házban

^8658AAA6AE6DBD2D715AF9E4365ECA4DD63C4D8ED0448E644E^pimgpsh_fullsize_distrÖnfeledt társasjátékozás az egész család számra szeptember 24-én a Csokonai Művelődési Házban. Kipróbálhatjátok a Piatnik 2016 évi újdonságait, melyet tapasztalt játékmesterek mutatnak be. Közben indul a verseny is, a Füles Wizard Kupa. Játékra fel! A játék nemcsak öröm és vidámság, de még fejlesztés is. (Kapcsolódó cikkünk Héjja Edit tollából itt)

Időpont: 2016 szeptember 24. szombat 10-20 óráig.

Helyszín: 1153 Budapest, Eötvös u. 64-66.

Programok:

– Társasjátékozás a Piatnik 2016. évi újdonságaival.

A játékokat tapasztalt játékmesterek mutatják be. )

– Füles Wizard kupa

A versenyre előzetes nevezés szükséges, a helyszínen már nem lehet benevezni.

– Rummikub kupa

A versenyre be lehet nevezni a helyszínen 9:30-tól.

A versenyen való részvétel feltétele a Rummikub társasjáték szabályainak ismerete.

Belépődíj: 300,- Családi jegy: (3fő) 700,-

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.