PlayKID Gyermeknap a Millenárison Halász Judittal

PlayKID Gyermeknap a Millenárison Halász Judittal

halaszjuditA PlayKID Gyermeknap célja, hogy színvonalas programot kínáljon a családoknak május utolsó hétvégéjén Budapest egyik központi helyszínén, a Millenárison. Ez egy minden ízében igényes, érdekes és szórakoztató rendezvény. Változatos program- és zenei felhozatalával – fellép többek között – Halász Judit, Kaláka, Gryllus Vilmos – felejthetetlen élményt nyújt, a legkisebbektől a legidősebbekig, hiszen a szülőket is rengeteg hasznos és érdekes programlehetőséggel várjuk.

A Felelős Szülők Iskolája  sátrában változatos játékokkal, mesesarokkal, nyári táborozással kapcsolatos információkkal, pszicho-pedagógiai tanácsadással várjuk a családokat. Az Iskolája sátrában kialakított Móra olvasósarokban találkozhattok Kisvakonddal és barátaival, míg a PIATNIK  játékbirodalomban logikai és fejlesztő játékokkal, monumentális lovagvárral várjuk a gyerekeket. Sportprogramok a labda köré épülnek; ügyességi játékok, képesség és készségfejlesztő és mozgásfejlesztő programokkal várjuk a család minden tagját. Az arcfestőnk csodálatos állati, hercegnős vagy vitézi „álarcokat” fest a bátraknak.

A rendezvényen a szórakoztatás mellett kiemelt feladatunknak tartjuk, hogy felhívjuk a gyermekek és persze szüleik figyelmét a közelgő nyári táborok veszélyeire, illetve az egészségük megőrzésének fontosságára különböző játékok segítségével.

Több mint 50 program, érdekes előadások, és sok-sok játék várja a gyerekeket és a szülőket. Mert gyereknek lenni a legjobb!!!!

14 éves kor alatt a belépés ingyenes!

Fellépnek:

Május 24 (szombat):
13:30 – 14:10 Szandi
15:00 – 15:50 Kaláka
17:00 – 18:00 Halász Judit

Május 25 (vasárnap):
13:00 – 14:00 Bóbita színház
14:30 – 15:20 Gryllus Vilmos
15:45 – 16:25 Kovácsovics Fruzsina

A rendezvény főszervezője a MEEX Agent Kft.

További információk a rendezvényről: www.playkid.hu

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.