Zsebdoktor – a kézben fekvő segítség

Zsebdoktor – a kézben fekvő segítség

MENTŐT HÍVJAK, ROHANJAK AZ ORVOSHOZ VAGY MÉGSEM OLYAN NAGY A BAJ?

zsebdoktorlogoEhhez a kérdéshez hasonlót szinte minden szülő (még az orvos is) feltesz magának gyermeke felcseperedése során, hiszen a felelősség óriási. Az is érthető, hogy ezt a felelősséget meg szeretnénk osztani egy szakemberrel, akiben megbízunk. Mégis lehetnek olyan helyzetek, amikor nem érjük el saját gyermekorvosunkat, vagy nem szívesen zavarnánk az éjszaka közepén, hétvégén. A gyerekeknek pedig mintha különös érzékük lenne épp ilyenkor megbetegedni. Mit tehet ekkor az aggódó szülő? Biztosan böngészted már te is az internetet hasonló helyzetben, vagy hívtad fel barátnődet, hogy a tanácsát kérd.  És ha nem találtál megnyugtató választ, akkor következett az ügyelet, ahol egy rendelőnyi lázas gyermek között 2 óra várakozás után végül is kiderült, hogy szerencsére nem is olyan nagy a baj.

Sokszor a „tudás” elegendő önmagunk megnyugtatására. A ZSEBDOKTOR telefonos applikációt azért hoztuk létre, hogy mindig szakszerű és megnyugtató segítséget kaphass az ehhez hasonló helyzetekben. Lépésről-lépésre vezet végig a teendőkön a legtöbb egészségügyi helyzetben. Ám ha mindezt mégsem találod megnyugtatónak, az alkalmazáson keresztül bármikor beszélhetsz ügyeletes gyermekorvosainkkal, akik személyesen adnak tanácsot, HOGY GYERMEKED MINDIG BIZTONSÁGBAN ÉREZHESD.

A MINDIG KÉZNÉL LÉVŐ MOBILOD SEGÍTSÉGÉVEL BÁRMIKOR SEGÍTSÉGHEZ JUTHATSZ

Nem kell mást tenned, mint INGYENESen letöltened a telefonodra a ZSEBDOKTOR appot a play áruházból.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zsebdoktor.zsebdoktor

A regisztrációt követően két funkcióközül választhatsz.

–       A DIAGNOSZTIKA lépésről-lépésre vezet végig a legfontosabb teendőkön bármilyen egészségügyi helyzetben. Segít a helyes lázmérésben, a fájdalomcsillapításban, a tünetek józan értékelésében, legyen szó kiütésekről, kisebb balesetekről, hasfájásról, meghűlésről, vagy bármi másról.

–       Egyenleged feltöltése után BÁRMIKOR BESZÉLHETSZ GYERMEKORVOSSAL SEGÉLYHÍVÁS keretében, aki személyesen ad tanácsot és válaszol a kérdéseidre.

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.