Készülj fel az érettségire az Index Iskolatévé videóival!

Index Iskolatévé 3 nagyszerű tanárral

Készülj fel az érettségire az Index Iskolatévé videóival!

A következő hetekben segítenek az érettségire való felkészülésben az Index Iskolatévé videóiban. Olyan előadások, olyan témák kerülnek elő, amire sokszor nem jut idő az iskolában, a mostani helyzetben pedig főleg nem fog. Magyarból, matekból és történelemből tíz-tíz órában, nagyszerű tanárokkal segítenek abban, hogy még jobban sikerüljön nektek az érettségi – de ezek az órák nemcsak az érettségizőknek lesznek hasznosak!

Az előadásokat tartó tanárok:

• Repárszky Ildikó, a Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium vezető tanára: történelem
  • Kovács Péter, szintén a Fazekas Mihály gimnáziumból: magyar nyelv és irodalom
  • Csapodi Csaba, az ELTE oktatója: matematika

Ti is javasolhattok olyan témákat, amikről szeretnétek hallani.

Március 23-tól, április végéig minden nap új videókat találtok az Index YouTube csatornáján.

Az eddig megjelent videókat itt éritek el:

Szövegalkotás, esszéírás. Mik a leggyakoribb hibák? – Iskolatévé, érettségi felkészítő: magyar 1/10

A kombinatorika – Iskolatévé, érettségi felkészítő: matek 1/10

• ügyvezető

Vargacz Alexandra

sportszervező menedzser, online marketing szakember, a Felelős Szülők Iskolája ügyvezetője