“Mentés másként” – digitális módszertani társalgó pedagógusoknak

Mentés másként

“Mentés másként” – digitális módszertani társalgó pedagógusoknak

A Nemzetközi Pedagógusnap apropóján szeretettel meghívunk Titeket, pedagógusokat az EPAM magyarországi irodáiba egy kötetlen beszélgetős, kikapcsolódós, hasznos előadásokkal fűszerezett, ötletbörzés délutánra.

Szeretnénk Benneteket megünnepelni, akik nap mint nap, áldozatos munkátokkal tanítjátok és terelgetitek a jövő generációit!

Válogattunk tartalmas és színes előadásokat, workshopokat gyakorló szakemberek és kollégáink tárházából, de örömmel fogadjuk a programra a Ti javaslataitokat is!

Válassz a neked ideális helyszínek közül, gyere el hozzánk, beszélgessünk, együnk-igyunk, ötleteljünk!

A program rugalmas, így menet közben is be tudsz kapcsolódni.

Hol és mikor lesz?

BUDAPEST: október 11. 14:00-tól, 1083 Bókay János utca 44-46.

DEBRECEN: október 12. 14:00-tól, Forest Offices, Tüzér utca 4.

SZEGED: október 13. 14:00-tól, Felső Tisza-part 25.

Meddig tart a regisztráció?

2022. október 7-én 12 óráig.

Facebook esemény