Értékes eszközadomány a Pasaréti Bölcsődének

A II. kerületi PromoBox Kft. karácsony előtt a Pasaréti Bölcsőde apróságait lepte meg. Az ajándékok átadására Fejérdy Zsófiát, a PromoBox Kft. tulajdonos-ügyvezetőjét a kerület országgyűlési képviselője, Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter és Lánszki Regő II. kerületi képviselő is elkísérte.

fejerdy-zsofia-lanszki-rego-varga-mihaly-promobox-pasareti-bolcsode

A családmarketinggel foglalkozó Promobox Kft. 2010-es megalakulása óta folytat rendszeres CSR-tevékenységet, többek között anyaotthonok, kórházi osztályok, családszervezetek támogatására törekszik. II. kerületi cégként az itt élő kisgyermekek karácsonyi ajándékozását is szerette volna megvalósítani.

Fejérdy Zsófia, a PromoBox Kft. tulajdonos-ügyvezetője elmondta: „Tavaly Lánszki Regő képviselő úr aktív közreműködésével jutottunk el egy kerületi gyermekintézménybe, így most is hozzá fordultunk. Neki köszönhetően idén a pasaréti bölcsődésekhez került a karácsonyi ajándékunk.”

Környezettudatosságot fejlesztő és az okos városokat bemutató játékokat, illetve hasznos, a bölcsőde napi működését megkönnyítő babaápolási termékeket ajánlott fel a PromoBox. Az adomány átadására advent utolsó vasárnapja előtt került sor. A bölcsődéseket Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter, a kerület országgyűlési képviselője mellett Lánszki Regő II. kerületi képviselő is meglátogatta. Szabó Éva bölcsődevezető kalauzolta körbe a vendégeket, akiket mind a hét csoportban nagy szeretettel fogadtak a csöppségek. A készségfejlesztő építőkockák mellett plüssbárányokat, labdákat és egy hatalmas fehér plüssmackót is birtokba vehettek a gyerekek.

Lánszki Regő azt hangsúlyozta, hogy a környezettudatosságot és a városért való felelős gondolkodásra nevelést nem lehet elég korán kezdeni, ezért idén a szükséges eszközök mellett a környezetvédelemhez és az építéshez, tervezéshez kapcsolódó tárgyak kerültek kiválasztásra. Külön köszönetét fejezte ki az ajándékokért a PromoBox Kft-nek, és Varga Mihály miniszter úrnak, hogy megtisztelte jelenlétével a bölcsődelátogatást.