Három nappal meghosszabbították a középiskolai jelentkezések határidejét

jelentkezési határidő

Három nappal meghosszabbították a középiskolai jelentkezések határidejét

Három nappal, február 21-ig meghosszabbították a középiskolai jelentkezések határidejét – írja az MTI.

Az Oktatási Hivatal megerősítette az MTI-nek, hogy „külső szolgáltatói hiba” miatt péntek délután 14 órától nem lehetett benyújtani a jelentkezéseket.

Több olvasónk is jelezte napközben, hogy nem megy az Oktatas.hu, ami a cikk írásának pillanatában sem működött.

A jelentkezők érdekeit szem előtt tartva, valamint a jogszabályi előírásoknak megfelelően az OH 2022. február 21-én éjfélig meghosszabbította az ügyintézési határidőt

– írja az MTI.