14. Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás – EDUCATIO

educatio_jan16plakatAz Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. immár 14. alkalommal rendezi meg a hazai oktatási piac legnagyobb seregszemléjét, a 30 000 látogatót vonzó Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítást. Az idén három naposra bővített esemény programját felsőoktatási és köznevelési konferencia is színesíti.
A kiállításon a felsőoktatási intézmények mellett tankönyvkiadók, taneszközgyártók és -forgalmazók, külföldi egyetemek, nyelviskolák, szakképző intézmények és oktatással foglalkozó kutatóintézetek is bemutatják kínálatukat. Ezen kívül olyan intézmények és vállalatok képviselőivel, szakembereivel is találkozhatnak az érdeklődők, akik meghatározó szerepet töltenek be a magyar oktatás fejlődésében.
Az ingyenesen látogatható börze különösen hasznos a felvételiző diákok számára, hiszen egy időben, egy helyen tájékozódhatnak csaknem 50 felsőoktatási intézményről. Az egyetemek, főiskolák képviselőitől és jelenlegi hallgatóitól megtudhatják a legfrissebb és legfontosabb információkat a képzési rendszerről, a szakokról, a felvételi esélyekről és lehetőségekről, valamint a tanulmányi és szociális juttatásokról, a kollégiumi elhelyezésről, illetve az intézmény nyújtotta szabadidős tevékenységekről is kérdezhetnek.A hazai oktatási piac legnagyobb seregszemléje a felvételizőkön kívül a pedagógusok és intézményvezetők számára is egyedülálló lehetőséget biztosít, hiszen értesülhetnek a szakma újdonságairól, a taneszközök és módszerek korszerűsödéséről. A standokon kívül színvonalas szakmai programok és előadások is várják az iskolák tanárait és vezetőit, illetve az oktatás különböző területein érdekelt cégek – mint kiállítók – képviselőit.Időpont: 2014. január 16-18. (csütörtök-péntek-szombat)
Helyszín: Papp László Budapest Sportaréna (1143 Budapest, Stefánia út 2.)

A belépés minden látogató számára ingyenes!

IGAZOLÁS: A csütörtökön és pénteken érkező diákok és pedagógusok számára a SZERVEZŐK IGAZOLÁST ADNAK, amit az infó pultnál vehetnek át.