Diótörő a Bonbon matiné műsorán

diotoroA Táncművészeti Egyetem hallgatói szerepelnek az Operaház Diótörő előadásán minden esztendő Karácsonyának környékén. A Bonbon Matiné keretén belül mi feltörjük a diót, vagyis a kulisszák mögé igyekszünk bepillantani.

Amellett, hogy Csajkovszkij fantasztikus muzsikáján keresztül részesei lehetünk ennek a csodás mesének, megtudjuk, hogy milyen a balettcipő, a tü-tü szoknya és a táncot hivatásukul választó gyerekek élete az iskolában és a színpadon. Közben persze sor kerül a Diótörő balett legszebb részleteire is, amelyet a gyerekek csodálatos jelmezekben táncolnak. Kizárólag novemberben!

fotó: Kanyó Béla

Előadások