Itt a Farsang áll a bál!

Elevenpark plakát

Itt a Farsang áll a bál!

JÁTÉK családi belépőkért az ELEVENPARK szombati szuper farsangjára!

Várunk mindenkit Február 11-én szombaton az Elevenpark Farsangi ünnepségére, ahol a mamák,papák részére is meglepetéssel készülünk – a most két éves Felelős Szülők Iskolája olvasás népszerűsítési akciója keretében ajándék könyvekkel és február 18-i előadására tiszteletjegyekkel várja az újonnan csatlakozókat!

Mutasd meg legszebb otthon készített álarcodat, jelmezed, de akár csak egy helyesen elkészített cica arcfestéssel is benevezhettek a 15 órakor kezdődő farsangi mulatság jelmezversenyére.

Hatalmas mulatság, maszkabál, ugrálóvár, óriáscsúszda, gokart és számtalan lélegzetelállító játék várja a látogatókat egész nap az Új Buda centerben található ELEVEN parkba ! Ide látogat Garfield a macska, vidám percek várnak a Piatnik társasjáték szigeten is, agytekervényeid pedig a Tudáspróba asztalánál forognak majd, átváltozó állatokat keresünk mini qiuz keretében!

Játssz velünk a facebookon , oszd meg a posztot és nyerj családi belépőt! (2 felnőtt, 2 gyerek)