PROGRAMARATÓ a Szülők házában: augusztus

óvodások játszanak az óvónővel

PROGRAMARATÓ a Szülők házában: augusztus

Mit rejt a bőrönd?- kalandos utazás a retró mesék világába

Van egy szabad heted augusztusban és anya nem ér rá? Töltsd Velünk és a Kockás fülű nyúllal! Hogy most mit vesz elő a bőröndjéből? Gyere el hozzánk és megtudod! Szeretettel vár a Kockás fülű nyúl és a retró mesék többi szereplője!

Aug. 1-5., 9:00-17:00

3-7 éves korig

Repüljünk együtt a Disney mesék világába

Ki a kedvenced? Hamupipőke, Aranyhaj, Hófehérke, Aladdin vagy Micimackó? Nálunk a Disney héten mindegyikükkel megismerkedhetsz. Sőt, csodás kincsek és kristályok nyomába eredünk.

Aug. 8-12., 9:00-17:00

Világjáró aprólábak

Nagy kalandra indulunk hétfőn, megismerkedünk a különböző országok kultúrájával, persze kizárólag a mesék szárnyain repülve. Felfedezzük Amerikát, Indiát és Afrikát is. Tartsatok velünk!

Aug. 15-19., 9:00-17:00

www.szulokhaza.hu