Csatoljátok fel a nyúlcipőt!

Futás a Városmajorban a Zöldoviért!

Szeretettel várunk mindenkit az első őszi tanévkedző nyílt futóversenyen és családi sportnapon szeptember 10-én szombaton a Városmajorban!

A távok könnyen teljesíthetőek, várjuk a futókat, a családokat, baráti társaságokat számos sportággal, sportversenyekkel, vizes vetélkedőkkel, társasjátékbemutatóval, egészségügyi mérésekkel, logopédiai tanácsadással, kézműves foglalkozásokkal, színházi produkciókkal: Méhes Csaba, Kaláka!
A nevezési díjat befizetők mindegyike a Patika Egészségpénztár által felajánlott célcsomagot kapja, az eredményesen beérkezők értékes szponzori ajándékokat: pl. ebéd/vacsora lehetőséget a Sir Lancelot és a Mongolian Barbecue Éttermekbe, gyermekkönyveket a Cerkabella Könyvkiadótól.
A nevezési díjak ill. a színházjegy az óvoda által megpályázni kívánt eu-s fűtéskorszerűsítési pályázatunk önrészét növeli, melynek becsült költsége 16-20 millió Ft. Jelenleg 1 615 000 Ft-nál tartunk.

Bővebb információ: www.zolderdoovoda.hu

Várunk Benneteket! Hajrá Zölderdő!