Rendszeres Ringató foglalkozás indul az IBS-en

gyerekek az anyukájukkal

Rendszeres Ringató foglalkozás indul az IBS-en

Vedd ölbe, ringasd, énekelj!

A Tudatos Szülők Iskolája és a Ringató szervezésében december 2-án (csütörtökön) délelőtt 10:30-tól kóstolhatnak bele az anyukák, apukák és a babák a Ringató foglalkozások meghitt hangulatába ,a legkisebbeknek és szüleiknek szóló kedves ölbeli játékokba, népdalokba, melyet együtt énekelve, játszva közösen élhetnek meg.

Az első ,bemutató már karácsonyi dalokkal kiegészített csoportos foglalkozást a Ringató módszertanának és megvalósításának ötletgazdája és mívelője, Gállné Gróh Ili tartja. Aki látta már Őt gyerekekkel énekelni, dalolni, „höcögtetni” és odaadóan bánni, tudja hogy mire számíthat, aki nem annak meleg szívvel ajánljuk, hisz januártól minden héten alkalom nyílik az IBS falai között szőnyegezett, párnázott teremben együtt zenélni, énekelni.

Tavasz elején pedig zeneterápia, művészeti nevelés témában közös előadást tervezünk, melynek főelőadója Gállné Gróh Ili lesz, vendégként pedig Szalóki Ágival találkozhat az érdeklődő közönség.

Jövő évtől rendszeres délutáni Ringató foglalkozások lesznek G. Kovács Modesztával!

A bemutató, dec 2-i Ringatóra, – mivel a létszám korlátozott – előzetes bejelentkezés szükséges az ili@ringato.hu címen.

Családi belépő: 800 Ft.

www.ringato.hu