Újabb játékbirodalom nyílik, ezúttal Angyalföldön

November 1-én megnyit az Elevenpark Reno Udvar!

elevenpark játszóház

Kedves Vendégeink !  November 1-jén már nem csak a dél-, hanem az észak-budapestiek is könnyen eljuthatnak Magyarország legnagyobb beltéri játszóterébe, hiszen 1-jével az Elevenpark Reno Udvar megnyitja kapuit a nagyközönség előtt. 2-án, szombaton egy fergeteges bulival ünnepeljük a nagy nyitást. Reggel 10 órától folyamatos programok várják az érdeklődőket. A Nagy Nyitóbulin csillámtetoválás, Buborék együttes, bohóc és Garfield is a programkínálat része. A Felelős Szülők Iskolája kreatív foglalkoztatóval és Móra olvasósarokkal várja a látogatókat.

November 2. szombati programok:

• 13:00-tól fellép a The Rockforce a legvagányabb gyerek rock banda
  • 15:00-tól zenél a Buborék együttes
  • Fellép Gábor a bohóc és a nagy sikerű bűvész is
  • Bulizni beugrik Garfield a lusta macska
  • Fellép Eötvös Gyuri bácsi cirkuszi tánc csapata
  • Hajtogathattok csodaszép lufiszobrokat
  • Csillámtetoválás, arcfestés reggel 10:00 órától
  • Nagy Piatnik társasjáték party
  • Móra olvasósarok  és kreatív foglalkoztató a Felelős Szülők Iskolájával
  • Kézműves foglakozás reggel 10:00 órától
  • Tűzpiros Játékmobil

A Tombolán szuper ajándékokat nyerhettek a Piatnik Kft, a Regio játékbolt, a Tropicarium , az Aquaworld, az Elevenpark , a Buborék együttes ,  Garfield és még számos partnerünk ajándékai közül!

A The Rockforce együttes 11-12 éves gyerekekből áll, akik élőzenés koncertjeiken bizonyítják, hogy a rockzene halhatatlan és nemcsak a felnőtteké. A kiskamaszok megmutatják a még kisebbeknek, hogy micsoda öröm a hangszeres zenélés, és hogy érdemes már kisiskolás korban elkezdeni a zenetanulást. A The Rockforce az egész családnak kínál kiváló programot: a szülőknek a rocktörténet klasszikusaival (AC/DC, Rolling Stones), a nagy testvéreknek pedig mai slágerekkel (Fall Out Boy, Blur, Pink) készülnek a srácok. Hatalmas buli lesz, ne hagyjátok otthon a nagy tesókat se!

Várunk, ünnepelj velünk!

Elevenpark csapata