Családi programok hétvégére

A borongós, januári napok kevésbé alkalmasak a kinti hancúrozásra. Ezért most szuper benti, családi programokat ajánlunk nektek hétvégére!

A Minimatiné hétről-hétre a legjobb családi programokat gyűjti össze nekünk a családi együttlétekhez. Az erre a hétre összeállított ajánlójukból most hármat mi is megmutatunk nektek.

ÉrtékPlacc Családi nap

– Várkert Bazár, január 18., 10 órától (ingyenes)

Az ÉrtékPlacc Nemzetközi Konferencia az értékteremtés és a közösségépítés nemzetgazdasági aspektusát állítja reflektorfénybe a megváltozott munkaképességű emberek foglalkoztatásán keresztül.

A szakmai nap után családi nappal készülnek a szervezők. Január 18-án az ÉrtékPlacc mindenki számára nyitott családi nappal zárul.

• 10 órától fellép a Búgócsiga Zenede,
  • 10:50-től a Vasi Kislegényczéh (a 2019-es Fölszállott a páva nyertesei),
  • 11.15-től táncház lesz a Szökős Néptáncegyüttes tagjaival.
  • 11.45-től a Magyar Népmese Színház Szerencsének Szerencséje című előadását nézhetitek meg, majd
  • 12:50-től a Nemadomfel Együttes műsorát,
  • 13.30-tól Farkasházi Réka és a Tintanyúl lép a színpadra,
  • majd 14:50-kor a Kolompos Együttes.

A magyar népzene ünnepe

– Müpa, január 18., szombaton 17:00 (ingyenes)

A népzene ünnepén már évek óta a gyerekekre is gondolnak. A délutáni ingyenes családi programon a Matiné együttes, vagyis Balogh László és Gömör Tamás várja a gyerekeket a Müpa előcsarnokában.

Kucok

– Kultúrkúria, december 19., vasárnap 16:00

Milyen is egy kucok? Barátságos rejtekhely, ahova behúzódva a fantázia határtalan kalandokra indulhat, zug, amely megannyi titkot tartogat. Kucokfalva lakói, vagyis a kiváló jazzmuzsikusokkal kiegészült Tünet Együttes, a gyerekek segítségét kérik az elveszett királylány felkutatásában és az éjszaka lidérceinek elűzésében. nagyon szeretjük ezt az előadást! Jegyár gyerekeknek 1500 Ft, kísérőknek 1200 Ft.

Sok-sok remek hétvégi programot a minimatine.hu-n megjelent teljes cikkben találtok!