Életre kelnek a kavicsok ezen a kiállításon

"Kövek vallomása" plakát

Életre kelnek a kavicsok ezen a kiállításon

Lenyűgöző történetekké formálódnak az élettelen kavicsok Szilajka Erzsébet kezei között. A Kövek vallomása című kiállításon a kavicsművész számos alkotása látható a Duna Palotában.

Szilajka Erzsébet művészetének egyediségét közönsége szerint a mély érzések előhívása, gondolatébresztő hatása, képeiből áradó végtelen nyugalom jellemzi. Alkotásai a komoly, mély értelmű témák mellett kedves bájról, jó humorérzékről is tanúskodnak; így a felnőttek és a gyermekek egyaránt megszólítva érzik magukat.

A tárlat március 31-ig tekinthető meg, naponta 9 és 19 óra között. A belépés ingyenes.

Kiállításbontáskor a tárlat még meglévő darabjai megvásárolhatók. Pontosabb információkat üzenetben lehet kérni a kavicsmuvesz@gmail.com email-címen.

Információk a Facebookon.