Elindult a Családok éve weboldala is

Minden egy helyen a Családok évéről új honlapon és Facebook oldalon! Ismerkedjenek meg a www.csaladokeve.hu-val és Facebook oldallal, hogy első kézből értesüljenek a hírekről, eseményekről és játékokról.

A csaladokeve.hu a 2018-as Családok éve hivatalos weboldala. A lapon összes rendezvény megtalálható időrendi sorrendben. A legnagyobb eseményeket ún. esménykártyákon is látni lehet, a többi program pedig az idővonalon szerepel. Ha ezeket nézi, akkor semmiről sem marad le a Családok évében!

És egy igazi különlegességgel is számítanak mindenkire! A csaladokeve.hu-nak, önálló, saját videós tartalma is lesz. A Családvarázsban népszerű, ismert, elismert embereket és családjaikat mutatják be, kétheti rendszerességgel. Az első riportot január közepén már láthatják. A sorozathoz Facebook játék is kapcsolódik. Ezzel már napokon belül találkozhatnak is a Családok éve Facebook oldalán. Ott derül fény a titokra, hogy ki vagy kik lesznek az első szereplők!