MiG-29 szimulátor bajnokság a szolnoki RepTárban

vadászrepülő a fák felett

MiG-29 szimulátor bajnokság a szolnoki RepTárban

Hagyományteremtő célzattal, második alkalommal rendezi meg a RepTár Szolnoki Repülőmúzeum a MiG-29 Szimulátor Bajnokságot március 9-én.

A II. RepTár MiG-29 Szimulátor Bajnokság a nézők számára is különleges élmény lesz, hiszen profi szakkommentátor közvetíti a versenyeket, valamint a Hangár földszintjén óriás LED falon nyomon lehet követni a légi harcokat. A verseny ideje alatt az érdeklődőket különleges repülős játékokkal várják a Gamer Zónában, ahol találkozhatnak

Videójáték Zsoltival, a sokak által kedvelt youtuberrel is.

A résztvevők előzetes regisztráció során kerültek a mezőnybe, majd a helyszíni sorsolás után alakulnak ki a párharcok résztvevői.

A zsűrizést idén is neves repülős szakemberek vállalták.

Az esemény fővédnöke Kilián Nándor, dandártábornok, az MHP Légierő Szemlélője, a zsűri elnöki szerepét Zsámboki Tibor nyugállományú ezredes, volt MiG-29-es vadászpilóta tölti be.

Esemény: II. Reptár MiG-29 Szimulátor Bajnokság

Helyszín: RepTár Szolnoki Repülőmúzeum, 5000 Szolnok, Indóház út 4-6.

Időpont: 2019. március 9. (szombat) 10:00 – 18:00

A belépés díjmentes.