Ingyenes múzeumok a március 15-i hosszú hétvégén

Szenna skanzen (huszárok felvonulása)

Ingyenes múzeumok a március 15-i hosszú hétvégén

A március 15-i hosszú hétvége rengeteg programlehetőséget kínál. Ha a nemzeti ünnepen a múzeumlátogatást részesítitek előnyben, jó ha tudjátok, hogy ezen a napon országszerte több múzeumban is ingyenes a belépés a felnőttek számára is!

Nem árt észben tartani, hogy 6 éven aluli gyermekeknek és 70. életévét betöltött felnőtteknek, sőt néhány helyen a pedagógusoknak akár egész évben ingyenes a belépő. Ha felkeltettük az érdeklődéseteket, tekintsétek át a listánkat, melyben megyékre lebontva találjátok az ingyenesen látogatható tárlatokat, kiállításokat – írta a szallas.hu. Ingyenes múzeumok március 15-én – alább a lista eleje a honlapokra vezető linkekkel, nézelődjetek!

Még nagyon sok múzeumot lehet ingyen látogatni a fennmaradó megyékben, a lista a szallas.hu oldalán folytatódik!

(Kiemelt kép: Szennai Skanzen/Facebook)