Ne érd be konzervvel!

A Pannon Filharmonikusok a zene éltető és közösségteremtő erejének hírnöke: sokszínű programjaival az egészen kicsiktől a legszebb korúakig mindenkit a komolyzene kalandoraivá tesz. Most a kamaszoknak adja a karmesteri pálcát: a Ne érd be konzervvel! című pályázat révén hívja közös ötletelésre a fiatalságot.

A Pannon  Filharmonikusok  a  2016/2017-es  évadban  szünetelteti  Segítség,  komolyzene!  című  sorozatát,  egy évadnyi időt szánva arra, hogy a 8-14 éves korosztály számára új családi programot fejlesszen. Célja, hogy a digitális korban élő gyerekeknek úgy mutassa meg a komolyzene gazdagságát, az élőzene-hallgatás fontosságát és közösségteremtő erejét, a családi szabadidő eltöltésének e formáját, ahogy az számukra a legnagyobb élményt nyújtjakonzerv – ezért pályázatot írt ki, hogy kiderüljön: hogy találhatják meg saját dallamaikat, hogyan találkozhatnak önmagukkal a digitális kor kamaszai a komolyzene csodaországában?

Három kategóriában várják az ötleteket, elképzeléseket a szervezők, a legjobb gondolatok gazdáit természetesen díjazzák. A kategóriák:

1. kategória: Ezt élvezném! címmel; Diákok 2-4 fős csapatokban 3 korcsoportban (8-12 év; 13-15 év; 16-18 év)
  2. kategória: Ide elvinném! címmel; Szülők és nagyszülők egyénileg vagy párban
  3. kategória: Ezt díjaznám! címmel; Pedagógusok egyénileg

A pályázatra gyerekek, fiatalok csapatban, szülők, nagyszülők egyénileg vagy párban, pedagógusok pedig egyénileg

Forrás: flickr.com

jelentkezhetnek. A leadási határidő 2017. március 15. – eddig kell eljuttatni a minimum 2000 karakteres word dokumentumban összefoglalt gondolatokat a palyazat@pfz.hu e-mail címre.

A teljes pályázati kiírás itt olvasható.