Térképen a budapesti játszóterek

homokkal teli vödör

Térképen a budapesti játszóterek

A Free Sport Parks projekt térképen megtalálod Budapest összes játszóterét, kerületekre lebontva!

A WeLoveBudapest cikkében olvastuk a jó hírt!

A Free Sport Parks legújabb aloldaldalán a budapesti játszótereket gyűjtötte össze, ahol a főváros összes kerületének több mint 580 játszótere érhető el képekkel, értékelésekkel, a különlegesebb tematikákkal. Újdonság még, hogy a KRESZ parkokat is elkezdték összeszedni Free Sport Parks oldalán.

Kíváncsiak vagytok, hol vannak a főváros kondi- és fitneszparkjai? Olvassátok el a welovebudapest.com teljes cikkét!