Beszélgessünk az árvízről

arviz_9Az árvíz miatt sok gyerek családja érintett, de a legtöbb ovis – főleg ha nem folyó közelében élnek – nehezen érti meg, miért hallani mostanában annyit az árvízről. A környezeti nevelés keretében érdemes egy picit beszélgetni az árvízről. A témához összeállítottunk egy fotógalériát, amit megmutathatunk a gyerekeknek is.

Áradás a Dunakanyarban

arvize_1áradás a DunakanyarbanÁllatokat mentenek a győri állatkertből

arviz_3

Állatokat mentenek a győri állatkertből