“Ha a szerelem egy étel lenne? Cukorka, skorpióval a belsejében!”

Mi a szerelem? A gyerekek megmondták, a grafikus pedig lerajzolta!

A HiHo Kids népszerű Youtube-csatornán közzétett, rendkívül aranyos videót majd két és fél millióan nézték meg: ebben kisgyerekeket kértek meg arra, írják körül a szerelmet egy illusztrátornak, hogy az a legpontosabb képet vázolhassa fel erről az érzésről. A videó magyarul sajnos nem érhető el, de megtekinthető angol, francia és német nyelvű felirattal is.

Nem a szerelem az egyetlen dolog, amit a gyerekek lerajzoltattak Kojival, az ügyeskezű piktorral: körülírták már neki a szüleiket, a jövőt, a földönkívülieket és az álommunkájukat is.

Jó szórakozást kívánunk!

A kép forrása a Hiho Kids Facebook-oldala.