Élet sarjad egy kis magból – látványos videók

növények a földben

Élet sarjad egy kis magból – látványos videók

Nyáron sok izgalmas dologra van idő, ilyen lehet például a magok csíráztatása is. Izgalmas videóban mutatjuk be, mi is történik ilyenkor!

Nevelhettek csírákat étkezéshez, csíráztathattok babot iskolai feladatként, vagy ültethettek spenótot, ha szeretnétek – de eszetekbe jutott már, hogy ne csak a föld fölött történő dolgokat mutassátok meg a gyerekeknek?

Próbáljátok ki, hogy üvegfalú edény szélére ültetitek a magot, úgy, hogy néhány a szélére is kerül – hátha élőben is láthatjátok, amit az alábbi videók bemutatnak. Jó szórakozást az élet nagy csodájához!