MA NYÍLIK AZ ADVENTI LÉLEKSIMOGATÓ KALENDÁRIUM ELSŐ ABLAKA! Iratkozz fel a lelki ajándékért!

Adventi Léleksimogató Kalendárium - Balatoni József

A Felelős Szülők Iskolája az Advent időszakában egy ingyenes előadássorozattal és az ahhoz kapcsolódó feldolgozó kérdésekkel szeretne „mentális töltést”, léleksimogató ajándékot adni a szülőknek, akik mostanra már nagyon elfáradtak. Az adventi várakozás minden hetében kinyílik egy-egy ablak. A négy héten át tartó edukációs, önismereti, önbizalomépítő programban heti egy videót kapnak meg a jelentkezők, ami lelki inspirációktól, a veszteségfeldolgozáson át, a félelemmel való megküzdésig és a családi balance beállításáig többféle témával is foglalkozik.

ITT TUDSZ JELENTKEZNI A TARTALMAKÉRT

Az első heti virtuális ajándékunk, Jocó bácsi személyes hangvételű, kendőzetlenül őszinte személyes története lesz számotokra.
Jocó ilyen mélységben, ennyire személyesen talán még soha nem vallott magáról. A videó inspiráció arra, hogy a veszteségből, a kudarcból, mindig fel lehet és kell is állni, hogy mi segítette ebben és ebből Te mit tanulhatsz, ez rajtad múlik.

Fogadjátok szeretettel,
Balatoni József, alias Jocó bácsi: Veszteségből nyereség – Papkeszitől Dominikáig
Egy dadogós vidéki fiú életútja képekben, sztoriban kendőzetlenül című videót.

Számtalan kihívás, ami egy iskolás kamaszt ér, ahogy az egyetemi évek és az ismertség áldása és átka is.
Miért kell több ezer kilométerre elutazni, eltávolodni a saját életünkből, hogy megtaláljuk a nyugalmat?
Hogy lehet felállni egy élet adta válság, veszteség után?
Miként építsük fel az önértékelésünket, mind a külső, mind a belső értékeink mentén?

REGISZTRÁCIÓ AZ ADVENTI LÉLEKSIMOGATÓ KALENDÁRIUMRA ITT