Őszi pohárkrém fahéjjal és almával

kép almákról

Őszi pohárkrém fahéjjal és almával

A pohárkrémek elkészítése nem igényel komolyabb előképzettséget, nagyszerűségük ugyanis az egyszerűségükben rejlik.

Ezúttal egy olyan őszi pohárkrém finomsággal ismertet meg bennünket a manoprogram.hu, melyet gyorsan és egyszerűen elkészíthetünk: az eredmény egy lenyűgözően finom és látványos desszert lesz.

Pohárkrém készül

Ehhez a változathoz érdemes a téli hangulatot idéző mézeskalácsot elkészíteni:

• 12,5 dkg vaj
  • 20 dkg méz
  • 45 dkg liszt
  • 1-2 teáskanál szódabikarbóna
  • 10 dkg cukor
  • 1/2 csomag mézeskalács fűszer
  • 1 db tojás

Közben elkészíthetjük a mézes-fahéjas almaszószt:

• 4 db alma
  • 2 evőkanál méz
  • 1 tk fahéj

Az almaszósz és a mindent vivő krém elkészítéséhez kattints a manoprogram.hu cikkére, és lepd meg a családodat ezzel az isteni finomsággal!

Fotó: manoprogram.hu