Szemle kvíz – nyerj páros jegyet!

Szemle kvíz

Szemle kvíz – nyerj páros jegyet!

Az elmúlt év hat rendkívüli, nem budapesti, szórakoztató, mégis magas művészi igénnyel színre vitt előadása lesz látható az idei Szemle versenyprogramjában. A budaörsi, a miskolci, a szombathelyi, valamint a szabadkai, az újvidéki és a szigligeti teátrumok figyelemre méltó előadásait augusztus 25. és szeptember 9. között tekintheti meg a nagyérdemű a Városmajori Szabadtéri Színpadon.

A 2021. évi Városmajori Színházi Szemle versenyprogramja:

Matei Vișniec: Napnyugat Expressz (augusztus 25. 19:00) – Szigligeti Színház Nagyvárad (rendező: Zakariás Zalán)
Beaumarchais: Figaro házassága (augusztus 30. 19:00) – Budaörsi Latinovits Színház (rendező: Alföldi Róbert)
Thomas Vinterberg – Hamvai Kornél: Ünnep (szeptember 2. 19:00) – Miskolci Nemzeti Színház (rendező: Szabó Máté)
Eisemann Mihály – Somogyi Gyula – Zágon István: Fekete Péter (szeptember 5. 19:00) – Szabadkai Népszínház (rendező: Mezei Zoltán)
Pintér-Darvas: Parasztopera (szeptember 7. 19:00)  – Szegedi Nemzeti Színház és Újvidéki Színház (rendező: Keresztes Attila)
Ion Luca Caragiale – Mohácsi testvérek: Farsang avagy ez is mekkora egy tahó! (szeptember 9. 19:00) – Weöres Sándor Színház, Szombathely (rendező: Mohácsi János)

A Városmajori Színházi Szemle versenyprogramja honlapunkon is megtalálható, amely segítséget nyújthat akár a kvíz kitöltéséhez is.

A  kitöltők között augusztus 14-én páros jegyeket sorsolunk ki a Szemle előadásainak egyikére. A nyerteseket e-mailben értesítjük.