Gondolj egyet és ugorjatok le kikapcsolódni Harkányba, a Dráva Hotelbe!

Dráva Hotel

Gondolj egyet és ugorjatok le kikapcsolódni Harkányba, a Dráva Hotelbe!

Végre itt a nyár! Kit ne csalogatna a napfény, a víz és a nyaralás?! Hát gondoljatok egyet és irány a Dráva Hotel!

Valóban csak egy nagy ugrás, amiért megéri útnak indulni, hiszen a termálvizeiről híres mediterrán klímájú üdülőtelepülés, Harkány egyik legrugalmasabb, legkomplexebb családbarát szolgáltatásokat nyújtó üdülőkomplexuma a Dráva Hotel akár egy hosszú hétvégre is várja a családokat, baráti társaságokat. Kirándulás, fürdés, sport, gasztronómiai élvezetek a család minden tagjának.

Élménycsomag egy helyen

Retro Bowling Bár, kültéri sakk, teniszpályák, állatsimogató, hatalmas mindenféle sportolásra és kutyafuttatásra is alkalmas park, kerékpárbérlési lehetőség, amivel pár kilométeres távolságokra igazi felfedezéseket lehet tenni és nem mellesleg az ízletes, de minden igényt kielégítő gasztronómiai kiszolgálás, ami a vendégeket várja a Dráva Hotelben.

Konyha, gasztronómiai ellátás

Diétás ételek, vegán konyha, az inzulin rezisztens, a 160 gramm szénhidrát diétát követő vendégeiknek való magasabb szintű megfelelés is a szolgáltatások között szerepel.

Dráva Hotel

Gyerek-, család- és  kutyabarát szolgáltatások

Természetesen a kisgyermekeseknek az összes praktikus és fontos baba kelléket biztosítja a szálloda, de ez a különálló apartmanházakhoz is kérhető.

A Hotel hatalmas parkja nagy teret biztosít a szabadtéri programokhoz, játszótér, trambulin, állatsimogató, sportpályák és nem mellesleg külső sütögetésre alkalmas terület került kialakításra.

A Dráva Hotelben mindenhol külön figyelmet fordítanak a gyerekekre, az étteremben is külön asztalon kínálják a gyerekmenüt, van játszószoba is, de a medencéből sem nézik ki Őket. A nagyobbacskák és a szülők számára a biliárd, edzőterem, uszoda és wellness is hozzájárul a teljes kikapcsolódáshoz.

A Dráva Hotel lett az év kutyabarát helyei közül a szálláshely díjazott, ugyanakkor családbarát minősítéssel, és kerekesszékes barát minősítéssel is rendelkezik.

Dráva Hotel

Harkány és környéke – látnivalók, kulturális és gasztronómiai csemegék

Ha egy lépést se teszünk, akkor is helyben olyan kikapcsolódás, fürdőélmény várja a látogatókat, ami a teljes feltöltődésre ad választ. Emellett a környéken található Siklós, Villány és Pécs környéke is számtalan látnivalót kínál.

A Duna-Dráva Nemzeti Parkban számtalan természeti élmény, bemutató várja a látogatókat, akár kerékpárral, akár gyalogosan bebarangolható, játszóparkokkal, őshonos állatfajták élőhelyének bemutatásával.

Siklósi Vár

Érdemes egy Pécsett töltött kulturális nap után este megpihenni a Dráva Hotelben, bowlingozni egyet, másnap átugrani a Gyógyfürdőbe, ahol az új Harka Vízivilág élményelemei igazán szórakoztatóak, délután Villány felé indulva megnézni a Siklósi várat, a Nagyharsányi szoborparkot, bort kóstolni Villányban akár a neves nagy borászatokban, vagy a feltörekvő fiatalok borait megismerni, majd este – éjjel visszatérni Harkányba.

Másnap reggel egy kellemes úszással indítani a napot, majd kerékpárra pattanva megismerni a környéket. Fantasztikus csárdák vannak a közvetlen környezetünkben, érdemes kipróbálni például a Tenkes Csárda ételeit is. Számtalan nyári program lesz, koncertek, fürdő fesztivál, zenei hétvégék, vagy gasztronómiai élvezeteket előtérbe helyező napok.

Mindez a programkavalkád a család összes tagja számára tud érdekes és izgalmas élményeket kínálni. Az aktualitások kapcsán érdemes a Dráva Hotel Facebook oldalát követni, ahol igyekeznek mindent megmutatni, megosztani.

Dráva Hotel wellness

Milyen lesz az idei szezon?

“Főként belföldi vendégekre számítunk, de célunk, hogy a cseh fiatal családok is ismét felfedezzék Harkányt és a Dráva Hotelt, az apartmanokat, vagy a kemping területét. A szezon belföldön általában a nyári szünet idejére korlátozódik, de mi az adottságaink miatt négy évszakos programkínálattal rendelkezünk, így akár az őszi, téli időszak is kellemesen eltölthető nálunk. Visszatérő vendégeink, csoportjaink vannak.

Az iskolás, pedagógus csoportokat is várjuk, több opciót tudunk kínálni akár az osztálykirándulások szállás, programcsomag igényére, mint ahogy a tanárok, akár orvosi események, konferenciák, tanulmányi kirándulások megvalósítására is.” – nyilatkozta              Puch Eszter, a Dráva Hotel Thermal Resort ügyvezető igazgatója.