Ötnapos kreatív és felfedezőtábor – a Lackenbachi-kastélyban német nyelven

Nyári tábor a Lackenbachi-kastélyban

Ötnapos kreatív és felfedezőtábor – a Lackenbachi-kastélyban német nyelven

Nincs kedved unalmas táborokba menni? Szereted az izgalmas kalandokat? Akkor a Lackenbachi-kastély tábora neked való!

Az ötnapos táborban a lehetőséged nyílk a természet megismerésére. Közvetlen közelből figyelheted meg a négy elemet: a vizet, a tüzet, a földet és a levegőt. A kalandos tábor játékos módon tanítja meg neked, hogy hogy bánj tudatosan az élelmiszerrel és hogy mi emberek is a természet része vagyunk!

Anyagozás, közös sportolás mellett velünk lesz “Cosima” a fehér szamár és a kabalánk, “Trampel” kutya is.

Ellátás: tízórai, gyümölcs, ebéd, uzsonna és italok (a gyerekek egyes napokon velünk együtt készíthetik el az uzsonnát)

Ajánlott korosztály: 6 – 12 év

Időszak: 2022. augusztus 15-19.

€ 260,00 – / gyermekenként az öt napra, ellátással
(testvérkedvezmény 10% a második gyermekre)

GRUND 2022 – Táborexpo, Osztálykirándulás, Vakáció

Minden, ami tábor, utazás, tanulás, játék, fejlesztés nyáron a gyerekeknek, családoknak, osztályoknak!

az online térben a Felelős Szülők Iskolája weboldalán

2022. április – június

Regisztrálj INGYENESEN felvételi információkért, érdekes előadásokért!

Csatlakozz a Facebook eseményhez!

GRUND Táborexpo 2022