Kaland, játék és vidámság – Nyári tábor a Lackenbachi-kastélyban német nyelven

Nyári tábor a Lackenbachi-kastélyban

Kaland, játék és vidámság – Nyári tábor a Lackenbachi-kastélyban német nyelven

Tölts el három napot és két éjszakát teljes ellátással a Lackenbachi-kastélyan! Ha nem akarsz ott aludni, akkor van lehetőséged szállás nélkül is részt venni a táborban.

Nappal aktív programokkal és különböző természeti workshopokkal várunk.

Csupa izgalom, játék és vidámság! Lovashintózás Trampel kutyával, Timi & Gino kutyás showműsora és a Lackenbachi Önkéntes Tűzoltók bemutatója vár bennetek. Éjjel, zseblámpával felszerelkezve indul a kaland a kastély múzeumába és a parkba, melyet játékok, gyerekdiszkó és tábortűz egészítenek ki.

A táborban korlátozott létszámú a részvétel! Az ottalvós tábor minimum 10 gyerek jelentkezése esetén indul.

Ajánlott korosztály: 6 – 10 éves kor

Ottalvós tábor
(3 nap / 2 éj teljes ellátással, szállással és színes programokkal)
€ 340,00 per gyermek

Napközis tábor (szállás Enkel)
(3 nap, uzsonnával és ebéddel, színes programokkal) naponta 09.00 órától 16.00 óráig):
€ 210,00 per gyermek

A testvérpárok 10% kedvezményt kapnak.

GRUND 2022 – Táborexpo, Osztálykirándulás, Vakáció

Minden, ami tábor, utazás, tanulás, játék, fejlesztés nyáron a gyerekeknek, családoknak, osztályoknak!

az online térben a Felelős Szülők Iskolája weboldalán

2022. április – június

Regisztrálj INGYENESEN felvételi információkért, érdekes előadásokért!

Csatlakozz a Facebook eseményhez!

GRUND Táborexpo 2022