Nem lehet elég korán kezdeni a nyelvtanulást?

nyelvtanulás

Nem lehet elég korán kezdeni a nyelvtanulást?

A HVG Nyelvtanulás 2022 kiadványában utánajártunk annak, miért érdemes minél korábban elkezdeni a nyelvtanulást, mire jó a „babaangol” és az „ovis német”, milyen képzést kínálnak a két tannyelvű iskolák, és milyen nyelvi táborok közül lehet válogatni nyaranta. A nyelvvizsga előtt állóknak is segítünk: összehasonlítottuk a legnépszerűbb vizsgatípusokat, hogy könnyebb legyen választani, megnéztük, hogyan működnek az online vizsgák, és milyen feladatok várnak azokra, akiknek a diplomához szakmai nyelvvizsgára is szükségük van.

A tartalomból:

• Nem lehet elég korán kezdeni a gyerekkori nyelvtanulást?
  • Két tannyelvű iskolák listája Budapesten
  • Intenzív nyelvi táborok itthon és külföldön

Itt találjátok a kiadványt.

GRUND 2022 – Táborexpo, Osztálykirándulás, Vakáció

Minden, ami tábor, utazás, tanulás, játék, fejlesztés nyáron a gyerekeknek, családoknak, osztályoknak!

az online térben a Felelős Szülők Iskolája weboldalán

2022. április – június

Regisztrálj INGYENESEN felvételi információkért, érdekes előadásokért!

Csatlakozz a Facebook eseményhez!

GRUND Táborexpo 2022