Milumil a GRUNDon

Kiállítói bemutatkozás a GRUNDon a Családi pihegőben – május 11.

Milumil MilupaA Milumil április 15-én elkötelezett támogatóként csatlakozott az Első 1000 nap programhoz, mely program célul tűzte ki, hogy egészséges felnőttek váljanak a felnövekvő generációból.

A Milumil piacvezető a csecsemő- és kisgyermektáplálás piacán.* A Milumil kiemelt felelősségének tekinti, hogy a szülők és nagyszülők minél szélesebb körű tájékoztatást kapjanak arról, hogyan tudják kiegyensúlyozottan és egészségesen táplálni a gyermekeket már újszülött kortól. A Milumil speciális oligoszacharidokat és A-, C- és D-vitamit tartalmazó tápszereivel és Junior gyerekitalaival hozzájárul az immunrendszer egészséges működéséhez, így az egészséges életkezdethez.

A GRUND rendezvényen a Milumil élő védőnői tanácsadással jelentkezik, ahol a védőnőt többféle témában kérdezhetik várandósok, kisgyermekes anyukák és apukák. Ha van kérdésed a terhesség alatti helyes táplálásról, ha bizonytalan vagy, hogy a hozzátáplálás során mely zöldségeket, gyümölcsöket érdemes először bevezetni, ha érdekel, mit javasol egy szakember a glutén és a tej bevezetése kapcsán, látogass el a Milumil standjához!

A Milumil standhoz érkező kismamák és anyukák, akik a helyszínen kitöltenek egy játékos kvízt, Milumil Junior gyerekital termékmintát kapnak ajándékba. A kérdőívet kitöltők között Nuby itatópoharat és Milumil plüssmacit tartalmazó ajándékcsomag kerül kisorsolásra.

Gyere és keresd a Milumil macit a helyszínen! Addig is kérdezz szakértőinktől online: itt

Milumil. A jövő ma kezdődik.

*44,31 % értékbeni piacrész (Nielsen+IMS, 2013ND MAT, Tápszerek és Junior gyerekitalok piaca)